JET SKI

Personal Watercraft

REC-LITE

Eğlence her zamankinden daha ekonomik! Rakiplerimizi geride bırakan bir fiyata sudaki en hafif ve yakıt açısından en verimli deniz taşıtını eve getirin. Spark, heyecan konusunda büyük ve cüzdanda kolay. Kompakt boyutu ve tasarımı ile Spark’ı sıkmadan saklamak kolaydır. Hafifliği, hemen hemen her aracın arkasından çekilmeyi kolaylaştırır ve bu da onu her macera için mükemmel bir artı yapar. Daha az kauçuk. Spark, tamamen geri dönüştürülebilir ve dayanıklı Polytec gövde ile tasarlanmıştır. Rotax 900 ACE motor ailesinden güç alan bu araç, aynı zamanda piyasadaki en yakıt tasarruflu kişisel deniz taşıtıdır!

RECREATION

Su geçirmez telefon bölmesi ve 42,5 galonluk saklama alanıyla suda geçireceğiniz günler için istediğiniz kadar çok veya az eşya toplayabilirsiniz. Bu, rekabetin depolama kapasitesinin neredeyse iki katı!

Suda çok yönlülükte son nokta olan gelişmiş GTI platformu, binicilere aynı deniz taşıtından öngörülebilir yol tutuşu ve büyük heyecanlar veren denge ve çevikliğin ideal birleşimidir.

TOURING

Her yolculuk, Sea-Doo’ya olan tutkunuzu farklı bir şekilde deneyimleme fırsatıdır. GTX ailesi, seçtiğiniz herhangi bir macerayı herhangi bir sürüşe sığdırabilmenizi sağlayan rahatlık ve depolama kapasitesi ile üretilmiştir. Ultra kararlı GTX platformu, su üzerinde yiyebileceğiniz kadar çeşitli bir büfenin kapılarını açar. Yüzen bir piknik veya uzanma için modüler koltuklara uzun yolculuklar için peluş konforla, kendi cennet diliminiz.

PERFORMANCE

Etkileyici güç-ağırlık oranı ve yarıştan ilham alan özelliklerle güçlü performansın üç farklı yorumu. Performans odaklı ve sürücü merkezli tasarımlarla suya tam kontrolle saldırın. Ve su üzerinde konfor söz konusu olduğunda hiçbir şey istenmeyecek.

TOW SPORTS

Rip, kayak veya board yapın, Wake modellerinin Kayak Modu, LinQ Ski Pylon ve Board Rack gibi özel çekme odaklı özellikleri ile çekme seanslarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. En sevdiğiniz reçeller olmadan hiçbir parçalama seansı tamamlanmaz. Fabrikada kurulmuş bir Bluetooth ses sistemi ile suya 100 watt kristal netliğinde ses getirin. Ayrıca, su geçirmez telefon bölmesiyle telefonunuzu kuru tutun.